والدین شهید حدادیان:
شهید محمدحسین حدادیان ولایی زندگی کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۴
والدین شهید حدادیان در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد گفتند: شهید محمد حسین حدادیان ولایی بود و خوب زندگی می کرد و نوکری اهلبیت(ع) را افتخار می دانست.
 
به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ پدر و مادر شهید محمدحسین حدادیان از شهدای امنیت کشور که در تاریخ یکم اسفندماه 96 در تهران به دست داعشی های وطنی به شهادت رسید، در مراسم جشن چهل سالگی بسیج به میزبانی شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری حضور یافتند.
پدر شهید حدادیان در این مراسم با تشکر از ولایتمداری مردم استان چهارمحال و بختیاری بویژه موضع انقلابی مردم این استان در حوادث اخیر کشور(اعتراضات به گرانی بنزین) گفت: محمدحسین متولد 1374 بود و در وهله یک جوان بسیجی آتش به اختیار واقعی و خادم الحسین و دانشجوی علوم سیاسی بود که از 4 سالگی مسجدی شد و از 7سالگی پا به عرصه بسیج گذاشت.
وی افزود: شهید محمدحسین حدادیان، همواره حلال خدا را حلال و حرام خدا را حرام می دانست و همیشه برای خودش یک سری حریم ها را حفظ می کرد و همواره مقام معظم رهبری را بعنوان ولی فقیه زمان خود می  دانست که بدون چون و چرا باید از ایشان تبعیت کرد.
پدر شهید محمدحسین حدادیان ادامه داد: تمام ما در بعضی بزنگاه ها در دوراهی قرار می گیریم و نمی توانیم راه  درست را  تشخیص دهیم، اما این شهید تمام مطالب مقام معظم رهبری را در دفتر خود می نوشت و کُد را از مطالب رهبری می گرفت.
وی به نحوه شهادت شهید محمدحسن حدادیان در آشوب های فرقه دراویش اشاره کرد و گفت: شهادت این شهید در تاریخ یکم اسفند96 به دست داعشی های وطنی در ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها اتفاق افتاد.
مادر شهید محمد حسین حدادیان نیز اظهار کرد: از طرف خودم و آقامحمد حسین(شهید) از شما مردم بابصیرت و بیدار و هوشیار استان چهارمحال و بختیاری تشکر می کنم و امیدوارم این بصیرت روز به روز افزون شود.
وی افزود: شهادت نتیجه خوب زندگی کردن شهید محمد حسین حدادیان بود. ایشان غیرت دینی بسیجی داشت و فردی بود که با بصیرت و غیرت در راه باورهایش حرکت می کرد.
مادر شهید حدادیان، تأسی شهید به حضرت زهرا سلام الله علیها و ارادت ویژه او به مولای متقیان حضرت علی علیه السلام را یادآورشد و گفت: محمد حسین به حضرت زهرا سلام الله علیها و حضرت علی علیه السلام عشق می ورزید و می گفت؛ هرکسی لایق عشق به امیرالمؤمنین نیست.
وی، ادامه داد: این جوان دهه هفتادی، ولایی بود و خوب زندگی می کرد و به نماز اول وقت، تسبیحات حضرت زهرا سلام الله علیها و زیارت عاشورا توجه ویژه داشت و قبل از خواب نیز روضه گوش می کرد و نوکری اهل بیت علیهم السلام را افتخار می دانست.
گفتنی است؛ پدر این شهید در پایان بخشی از وصیت نامه شهید محمد حسین حدادیان را قرائت کرد.
در این مراسم جشن خواننده ارزشی "مصطفی احمدی" به اجرای برنامه پرداخت که مورد توجه خانواده شهید محمد حسین حدادیان و حجت الاسلام والمسلمین نکونام، نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفت و هرکدام یک انگشتر به ایشان هدیه دادند.
کد مطلب: 316463