غبار روبی گلزار شهدا شهر فارسان به مناسبت هفته بسیج
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۹
به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج گلزار شهدای شهر فارسان با حضور اقشار مختلف مردم، بسیجیان و مسئولان غبار روبی و گلباران شد.
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از  استان چهارمحال و بختیاری؛  به مناسبت بزرگداشت هفته بسيج گلزارمطهر شهدا در شهر فارسان غبارروبي، گلباران و عطر افشاني شد .
در اين مراسم که با حضور فرماندار ،فرماندهان نظامي و انتظامي و بسيجيان ناحيه مقاومت بسيج فارسان ،خانواده هاي معظم شهدا برگزار شد حاضران با نثار شاخه هاي گل به مقام شامخ شهدا اداي احترام کردند .
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج فارسان در اين مراسم با گراميداشت ياد و خاطره شهدا بر ادامه راه آنان تاکيد کرد و گفت: شهدا زنده حقيقي، اسطوره شاخص و نمادي براي همه مسلمانان و چراغ راه خدمت مسئولان هستند .
سرهنگ حمید یزدانی افزود: شهدا نقش موثري در اعتلاي ارزش هاي ديني و اعتقادي داشتند و ما در هر حال وظيفه داريم پاسدار خون شهداباشيم و زنده نگه داشت ياد و خاطره شهدا وتجديد بيعت با آنها وظيفه همه است .
وي گفت: امروز بسيجيان با اخلاص و پيروي از ولايت فقيه ادامه دهنده راه شهدا هستند و همه ما به نام بسيج و اين که بسيجي هستيم افتخار مي کنيم .
وي اظهار داشت: بسيجيان که سربازان واقعي ولي فقيه هستند همواره در مسير امام حسين (ع) گام بر مي دارند و دغدغه آنها حفظ آرمان ها و ارزش هاي انقلاب اسلامي است و با حضور در گلزار شهدا نشان مي دهند که از خون شهداي گرانقدر پاسداري کرده و از اين راه لحظه اي غافل نمي شوند.
کد مطلب: 316465