داخلی صفحه مازندران خبر
 
جلسه شورای اداری بنیاد تنکابن برگزار گردید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹
جلسه شورای اداری بنیاد تنکابن با حضور رئیس و کارکنان تنکابن در دفتر رئیس بنیاد برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، جلسه شورای اداری بنیاد تنکابن روز دوشنبه چهارم آذرماه با حضور رئیس و کارکنان این بنیاد برگزار شد.
در این جلسه حسن نژاد رئیس بنیاد تنکابن درخصوص مسائل اداری شامل تنظیم ساعت ورود و خروج پرسنل، حضور بموقع در جلسات، آمادگی و اشراف به موضوع جلسه، تبعیت از قوانین و مقررات اداری، دقت لازم در مکاتبات اداری، شرکت در یادواره ها و برنامه های جانبی، مطالعه دقیق دستورالعملها مطالب را عنوان کرد.
ارسال بموقع  لیست ملاقات عمومی، تحویل بموقع اسناد مالی، تکریم ارباب و رجوعT ملاکهای دادن اضافه کار، ملاک ارزشیابی در پایان سال و موضوعات مطرح شده در جلسه روسای ادارات غرب بنیاد شهید و امور ایثارگران از دیگرتوصیه های رئیس بنیاد تنکابن در رابطه با موضوعات اداری و ایثارگران بوده است.
رئیس بنیاد تنکابن گفت: کاری را که برای ایثارگران انجام می دهیم از روی احترام و حل مشکل باشد. وی افزود: همه ما باید با همفکری، برای پیشرفت کار در بنیاد تلاش کنیم و مشکلات ایثارگران را بر طرف کنیم.
حسن نژاد تصریح کرد: باید تعامل خود را با مسئولین ادارات بیشتر کنیم تا مشکل ایثارگران را تسریع دهیم. وی گفت: وطیفه ما خدمت رسانی و خدمتگزاری به افضل انسانها است .
انتهای پیام/
کد مطلب: 316672