داخلی صفحه کرمان خبر
 
رفع مشکل اشتغال، بهترین نوع تکریم ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان: اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، با تکریم ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا امکان‌پذیر است که رفع مشکل اشتغال آنان در حال حاضر می‌تواند بهترین نوع تکریم باشد.
رفع مشکل اشتغال، بهترین نوع تکریم ایثارگران است
 
به گزارش ایثار کرمان ، صبح امرز 5 آذر 98 در دهمین سفر شهرستانی خود  به سیرجان رفت و با  مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر استان در خصوص  اشتغال ایثارگران دیدار و گفتگو کرد.
گروئی ساردو، گفت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون رشادت‌های شهدا و ایثارگران است و در واقع خون این عزیزان، نظام اسلامی را بیمه کرده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ، گفت: اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، با تکریم ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا امکان‌پذیر است که رفع مشکل اشتغال آنان در حال حاضر می‌تواند بهترین نوع تکریم باشد.
وی در ادامه افزود: باید از ظرفیت‌های مختلف دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های دولتی و خصوصی جهت اشتغال‌زایی و رفع مشکلات بیکاری جامعه ایثارگران بهره گرفته شود تا این عزیزان وارد بازار کار شوند.

گروئی ساردو خاطر نشان کرد: باید در راستای حل مشکل بیکاری جامعه ایثارگری استان، همه مسئولان و ظرفیت های استانی پای کار باشند تا این مشکل برطرف شود.
وی با بیان اینکه باید اهتمام جدی برای حل مشکل اشتغال ایثارگران داشته باشیم، افزود: با توجه به سیاست‌های دولت مبنی بر چابک‌سازی ادارات دولتی و عدم جذب در دستگاه‌های اجرایی، باید از تمامی ظرفیت‌های استان به ویژه بخش خصوصی برای حل مشکل اشتغال جامعه ایثارگری استفاده کرد.
انتهای پیام./
کد مطلب: 316688
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور