داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمان:
مشاوران نقش موثری در رضایتمندی ایثارگران دارند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با بیان اینکه مشاوران نقش مؤثری در رضایتمندی ایثارگران دارند گفت: خدمات مرکز مشاوره در سطح پیشگیری می‌تواند بسیار مورد توجه قرار گیرد.
مشاوران نقش موثری در رضایتمندی ایثارگران دارند
 
به گزارش ایثار کرمان، صبح امروز 6 اذر 98 احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد استان کرمان با حضور در مرکز مشاوره بنیاد استان کرمان ضمن بازدید از مجموعه و دیدار با درمانگران مرکز مشاوره، چگونگی برنامه‌های مرکز را مورد بررسی قرار داد.
گروئی با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران با بیان اینکه مشاوران نقش مؤثری در رضایتمندی ایثارگران دارند گفت: خدمات مرکز مشاوره در سطح پیشگیری می‌تواند بسیار مورد توجه قرار گیرد. ارائه مشاوره از جمله فعالیت‌هایی مفیدی است که باید بیشتر به آن پرداخته شود و کیفیت خدمات آن باید در اولویت قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان بر لزوم به‌ روزرسانی و رفع نقص‌های موجود و همفکری در جهت گسترش فعالیت‌های این مرکز تأکید کرد و گفت: امید است با به‌ کارگیری تمام ظرفیت‌های موجود و همچنین بهره‌گیری از تدابیر و تمهیدات لازم در جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر و به هنگام، موجبات رضایتمندی جامعه هدف قرار گیرد.
خانم حاجی زاده  مسئول  اداره مشاوره و تحكيم خانواده بنياد شهيد و امور ايثارگران  استان در این دیدار بیان داشت: مراکز خدمات مشاوره ای و روانشناختی بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمان خدماتی را از قبیل مشاوره ازدواج، مشاوره تحصیلي و شغلي، خدمات روان درماني، خدمات روانپزشکي، خدمات مددکاري اجتماعي، خدمات روانسجي و روان آموزشي به جامعه شاهد و ايثارگر ارائه مي نمايد.
انتهای پیام./
کد مطلب: 316849
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور