​رفع مشکل اشتغال ایثارگران، بهترین راه تکریم این عزیزان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان اظهار داشت: اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، با تکریم ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا امکان‌پذیر است که رفع مشکل اشتغال این عزیزان بهترین تکریم است.
​رفع مشکل اشتغال ایثارگران، بهترین راه تکریم این عزیزان است
 
 به گزارش «ایثار»، احمد گروئی ساردو صبح روز سه‌شنبه 5 آذرماه 1398، طی سفر به سیرجان در دیدار با ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در خصوص اهمیت اشتغال ایثارگران، گفت: امنیت و آرامش کشور مرهون رشادت‌های شهدا و ایثارگران بوده و در واقع خون این عزیزان، نظام اسلامی را بیمه کرده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، گفت: اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، با تکریم ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا امکان‌پذیر است و رفع مشکل اشتغال این عزیزان بهترین تکریم است.
وی افزود: باید از ظرفیت‌های مختلف دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های دولتی و خصوصی جهت اشتغال‌زایی جامعه ایثارگران استفاده شود که در این راستا همه مسئولان ملزم به همکاری هستند.
وی با تأکید بر این‌که باید اهتمام جدی نسبت به حل مشکل اشتغال ایثارگران داشته باشیم، گفت: با توجه به سیاست‌های دولت مبنی بر چابک سازی ادارات دولتی و عدم جذب در دستگاه‌های اجرایی، باید از تمامی ظرفیت‌های استان به‌ ویژه بخش خصوصی برای حل مشکل اشتغال جامعه ایثارگری استفاده کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 316965
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...