داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیرکل بنیاد استان کرمان:
کار در بنیاد لطف خداوند است
تاریخ انتشار : جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶
مدیرکل بنیاد استان کرمان در جلسه کمیته برنامه ریزی بنیاد استان بنیاد داشت: همه کارکنان بنیاد بسیجی گونه خدمت می‌کنند، کار در بنیاد لطف خداوند و خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران نصیب هر انسانی نمی‌شود.
 
به گزارش ایثار کرمان، صبح پنجشنبه 7 آذرماه 98 جلسه کمیته برنامه‌ریزی بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان با حضور احمد گروئی مدیرکل بنیاد استان، اعضای شورای معاونین و روسای بنیاد شهرستان‌های استان کرمان در محل سالن اجتماعات مهمانسرای بنیاد استان کرمان برگزار شد.
احمد گروئی ضمن تبریک هفته بسیج و عرض خیرمقدم به روسای بنیاد شهرستان، خاطرنشان کرد: همه کارکنان بنیاد بسیجی گونه خدمت می‌کنند،  کار در بنیاد لطف خداوند و خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران نصیب هر انسانی نمی‌شود.
وی در ادامه ضمن تأکید به تکریم خانواده شهدا و ایثارگران بیان داشت: امروز خانواده شهدا و ایثارگران فشار زیادی را تحمل می‌کنند متأسفانه با بالا رفتن سن این عزیزان اکثریت دچار بیماری هستند که ما باید تلاش مضاعفی را برای حل مشکلات درمانی این عزیزان انجام دهیم.
مدیرکل بنیاد با تأکید به دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران، افزود: اولویت خود را در دیدارها از خانواده‌هایی که در بستر بیماری هستند قرار دهید چراکه آن‌ها چشم‌انتظار ما هستند و با حضور ما در کنارشان ازلحاظ روحی تسکین پیدا می‌کنند.
در ادامه هر یک از معاونین نکات اداری مربوط به حوزه خود را بیان کردند و روسای شهرستان‌ها هم مشکلات خود را با مدیرکل و معاونین بنیاد استان مطرح کردند.
انتهای پیام./

کد مطلب: 317295
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور