داخلی صفحه مازندران خبر
 
بسیجیان در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت کوشا باشند
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵
مدیر کل بنیاد مازندران در مراسم تجلیل از بسیجیان گفت: بسیجیان در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت کوشا باشند.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پنج شنبه هفتم آذر ماه در آئین تجلیل از بسیجیان نمونه بنیاد مازندران که با حضور همکاران ستاد استان و شهرستان ساری بعد از زیارت عاشورا در نمازخانه این اداره کل برگزار گردید ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای بسیجی با بیان اینکه «تشکیل بسیج مستضعفین» یادگار حضرت امام راحل بوده است گفت: بسیج نیرویی کار آمد برای همه زمان ها و عرصه ها محسوب می گردد و امروز نیروهای بسیجی با تبعیت از مقام معظم رهبری مدظله العالی در تمامی صحنه ها حضوری چشمگیر دارند.
مظلومی مردم داری، بصیرت، روحیه استکبار ستیزی و برخورداری از نگاه اعتقادی و باور قلبی را از شاخصه های مهم بسیجیان عنوان کرد و اظهار داشت: هوشمندانه عمل می کنند و معادلات دشمنان را در منطقه به بن بست کشانده است.
مدیر کل بنیاد مازندران با اشاره به نقش آفرینی بسیج در استمرار و تداوم اهداف نظام گفت: بسیجیان با رشادت و از خودگذشتگی خود امنیت و اقتدار کشور ما را تضمین کردند.
مظلومی اضافه کرد: شهدای بسیجی بهترین الگوی فکری و عمل برای جوانان بسیجی جامعه ما به شمار می روند و امروز تفکر و فرهنگ بسیجی در میان آحاد جامعه باید نهادینه گردد.
مدیر کل بنیاد مازندران اظهار داشت: بسیجیان ما باید در ادامه راه شهدا و زنده نگه داشتن اهداف و آرمان شهیدان گرانقدر تلاش کنند و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نشر و گسترش دهند.
بیان خاطره توسط یکی از بسیجیان دوران دفاع مقدس «آزاده جانباز مفید اسماعیلی» و تجلیل نمادین از پنج بسیجی بنیاد از برنامه های این مراسم بوده است.
گفتنی است مراسم بزرگداشت هفته بسیج در بنیاد های تابعه استان نیز برگزار گردید.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 317305