​برگزاری جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه های سلماس
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲
جلسه ستاد شاهد و ایثارگر با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونین و رابطین دانشگاه های آزاد، غیرانتفاعی، علمی کاربردی و پیام نور در محل دفتر رئیس بنیاد شهید شهرستان سلماس برگزار شد.
​برگزاری جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه های سلماس
 
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران سلماس در این جلسه گفت : تتوجه به توسعه و ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در دانشگاه در کنار اهتمام به توانمندسازی دانشجویان از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است و خرسندیم که کانون علمی و فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه تشکیل شده و باید برای نیل به این هدف تمام امکانات فرهنگی دانشگاه در خدمت این عزیزان باشد.
 
قربان گل حسنی ضمن تاکید بر امر نظارت مستمر ، رسیدگی و پیگیری لازم در راستای ارتقاء امور تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر از زحمات صادقانه رابطین و اعضای ستاد شاهد تشکر وقدر دانی کرد وافزود: خانواده های شاهد و ايثارگران حق بزرگی بر گردن نظام اسلامی دارند و لذا بايد زمينه رشد و ارتقای تحصيلی و علمی فرزندان شاهد و ايثارگر فراهم شود.
در ادامه جلسه رابطین دانشگاه ها گزارشی از عملکرد دانشجویان ارائه نمودند.
 
در پایان جلسه مصوباتی با موضوعات آیین نامه های اجرایی دانشگاه ها ، مراحل فرایند تحصیلی ، کمیسیون موارد خاص، پرداخت شهریه دانشگاهی  در حوزه مربوط به دانشجویان شاهد و ایثارگر به تصویب رسید.
کد مطلب: 317332
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور