داخلی صفحه مازندران خبر
 
رفع چالش اشتغال فرزندان ایثارگر در اولویت بنیاد مازندران است
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در نشست با مدیر عامل شرکت فولاد ایرانیان البرزگفت: رفع چالش اشتغال فرزندان ایثارگر در اولویت بنیاد مازندران است
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، نشست مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و معاون تعاون بنیاد استان با مدیر عامل شرکت فولاد ایرانیان البرز با موضوع پیگیری اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر شنبه نهم آذر ماه در محل این شرکت در شهرستان میاندورود برگزار گردید.
مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در این جلسه گفت: بالغ بر شش هزار تن از فرزندان عزیز شاهد و ایثارگر مازندران دارای مدارک تحصیلی دانشگاهی در رشته های مختلف در سامانه بیکاران بنیاد ثبت هستند.
مظلومی افزود: بنیاد برای اشتغال این عزیزان در شرکت ها و بخش های خصوصی، اهرم های تشویقی و.. را لحاظ خواهد کرد.
مظلومی تصریح کرد: رایزنی با بخش های خصوصی، شرکت ها و تعامل با مدیران یکی از رویکردهای بنیاد در حهت رفع چالش های مربوط به  اشتغال جامعه ایثارگری است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران ضمن تشکر از حسن نیت مدیر عامل شرکت فولاد ایرانیان البرز نسبت به جامعه ایثارگری گفت: هر قدمی که برای این خانواده ها در زمینه حل معضل اشتغال آنان برداشته شود ارزش معنوی را به همراه دارد.
مدیر عامل شرکت فولاد ایرانیان البرز ضمن تمجید از خانواده های شهدا و ایثارگران و ارج نهادن به مقام عرشی شهدا گفت: این بزرگواران بر گردن تک تک ما حق دارند و اگر کاری برای آنان انجام دهیم یک وظیفه است.
شریفی افزود: در جذب نیروی جدید اولویت را به فرزندان ایثارگر خواهیم داد تا بتوانیم بخشی از دین خود را نسبت به آنان ادا کنیم،
گفتنی است مدیر کل بنیاد مازندران پس از آن در میاندورود با فرماندار این شهرستان دیدار و در خصوص چالش جامعه ایثارگری در رابطه با درمان، اشتغال، شهریه دانشگاه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به گفتگو پرداخت.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 317388