ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه‌ها برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بیان کرد: باید کارکنان روابط عمومی بنیاد با تعامل هدفمند و موثر با اصحاب رسانه از ظرفیت‌های مختلف آنها در اجرای برنامه‌های ترویجی به منظور اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کنند.
ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه‌ها برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور در نشست کمیته اطلاع‌رسانی بنیاد استان گفت: اطلاع‌رسانی از اهمیت بسزایی برخوردار است و باید به موقع و سریع انجام شود تا مخاطبان در جریان مسایل مختلف امور قرار گیرند.
وی افزود: در این راستا باید کارکنان بنیاد در اطلاع‌رسانی کیفی و به موقع با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ایثار اجتماعی اهتمام بورزند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با تأکید بر تقویت تعامل و همکاری روابط عمومی با رسانه‌ها، گفت: این مهم می‌تواند به خبرنگاران کمک کند تا آنها ورود جدی در عرصه اطلاع‌رسانی داشته باشند.
حقایق‌پور افزود: باید کارکنان روابط عمومی بنیاد با تعامل هدفمند و موثر با اصحاب رسانه از ظرفیت‌های مختلف آنها در اجرای برنامه‌های ترویجی به منظور اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کنند.
وی گفت: همچنین کارگاه‌های آموزشی برای رابطین خبری بنیاد شهرستان‌ها برگزار شود تا آنها اخبار باکیفیت تهیه و به واحد روابط عمومی ارسال کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 317428
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...