شهدا و جانبازان باعث امنیت و آرامش این کشور هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان گفت: شهدا و جانبازان باعث امنیت و آرامش این کشور هستند، و کسانی بودند که درزمان خود افتخاراتی بزرگ را به ارمغان آورده‌اند.
شهدا و جانبازان باعث امنیت و آرامش این کشور هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی جلسه مشاوره داوطلبین کنکور شاهد و ایثارگر شهرستان شیروان در سال تحصیلی 98-99 با حضور استاد قهرمانی و داوطلبین کنکور طرح شاهد در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان برگزار شد.
 
رمضان علی رازقی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان قبل از شروع جلسه مشاوره در جمع دانش آموزان شاهد و ایثارگر گفت: امروزه شما دانش آموزان در جامعه باید نمونه باشید و انتظاری که بنیاد و خانواده از شما دارند این است که درس بخوانید وهمان طور که پدران شما در میدان‌های جنگ یک فرد شاخص و نخبه بودند و برای این کشور امنیت و آرامش را به ارمغان آورده‌اند شما نیز امروز باید در سنگر علم و دانش نمونه و نخبه باشید.
 
ایشان در ادامه بابیان اینکه یک برنامه‌ریزی درست می‌تواند شمارا به اهدافتان برساند گفت: اگر شما فرزندان شاهد و ایثارگر در کارها و هدف‌هایی که در آینده می‌خواهید دنبال کنید را با یک برنامه‌ریزی درست انجام دهید حتماً به اهدافتان خواهید رسید و آینده ایی روشن را برای خود و کشورتان رقم خواهید زد.
 
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان در پایان گفت: در سال تحصیلی 97-98، 80 درصد از دانش آموزان طرح شاهد شهرستان شیروان در دانشگاه‌ها قبول که دو نفر از آن‌ها در رشته‌های پزشکی پذیرفته‌شده‌اند.
کد مطلب: 317532
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور