مادران شهدا چهره‌های ماندگار تاریخ ایران هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹
مدیرکل بنیاد مازندران بیان کرد: با اشاره به اینکه مادران شهدا چهره‌های ماندگار تاریخ ما هستند، گفت: شجاعت، مقاومت و گذشت و ایثار مادران شهدا بر گرفته از صبر زینبی است.
مادران شهدا چهره‌های ماندگار تاریخ ایران هستند
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی به منظور پیگیری روند درمان مادر صبور شهید گرانقدر «عباسی» یکشنبه دهم آذرماه در بابل کلینیک از این مادر فداکار و مقاوم عیادت کرد.
مدیرکل بنیاد مازندران در عیادت از این مادر فداکار با اشاره به اینکه مادران شهدا چهره‌های ماندگار تاریخ ما هستند، گفت: شجاعت، مقاومت و گذشت و ایثار مادران شهدا برگرفته از صبر زینبی است.
وی افزود: عفت و پاکدامنی و متانت و بردباری مادران شهدا ستودنی و قابل تمجید و تقدیر است و باید از این عزیزان به نیکی یاد شود.
مظلومی اظهار داشت: باید به چنین مادرانی که فرزندان خود را از دوران جوانی و نوجوانی با سیره ائمه اطهار (ع) و اهل بیت (ع) آشنا کردند و آنان را حسینی پرورش دادند، افتخار کرد چرا که اینان مدال شجاعت و ایثار را با خود به همراه دارند.

فرهنگ سازمانی منجر به هویت سازمانی می‌شود
هدایت مظلومی در نشست فرهنگ سازمانی با بیان اینکه فرهنگ سازمانی منجر به هویت سازمانی می‌شود، گفت: الگوهای درست رفتار سازمانی موثرترین عامل موفقیت و پیشرفت در امور و کارها محسوب می‌شوند.
وی با تأکید بر ضرورت تحقق هویت فرهنگ سازمانی اظهار داشت: همسان‌سازی نگرش‌ها، باورها و ارزش‌های فرهنگی حاکم در محیط کار، دسترسی به اهداف موردنظر در هر سازمان را میسر می‌سازد.
مدیرکل بنیاد مازندران تصریح کرد: هم‌افزایی و هم‌اندیشی سازمانی زمانی محقق می‌شود که کار گروهی، یکپارچگی، خلاقیت و قابلیت را به همراه داشته باشد تا آثار مطلوب خود را نشان دهد.
وی اضافه کرد: باید دیدگاه‌ها، راهکارهای تخصصی و هدفمندی را ارائه دهیم که در راستای رفع چالش‌ها و موانع بوده و خروجی آن رضایتمندی مخاطبین باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 317594
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...