رئیس بنیاد شبستر:
فرزندان شهدا ادامه‌دهندگان راه پدرانشان هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲
رئیس بنیاد شبستر گفت: فرزندان شهدا ادامه‌دهندگان راه پدرانشان هستند و همواره تلاش می‌کنند با گام برداشتن در مسیر آن‌ها، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را ارتقا دهند.
 
به گزارش ایثارآذربایجان شرقی از شبستر، امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید امور ایثارگران شهرستان شبستر در دیدار با مینا گلی پور فرزند مکرم شهید و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی گفت: فرزندان شهدا ادامه‌دهندگان راه پدرانشان هستند و همواره تلاش می‌کنند با گام برداشتن در مسیر آن‌ها، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را ارتقا دهند.
رئیس بنیاد شبستر در ادامه اشاره کرد: افزایش عزت و سربلندی نظام، زمینه‌های رشد و پیشرفت کشور بیشتر مهیا خواهد شد و همین از اهداف شهدا و ایثارگران است.
وی افزود: شما فرزندان شهدا ادامه‌دهنده راه پدرانتان هستید و با ادامه دادن را ایشان باید آینده نظام و انقلاب را مثل همیشه سربلند و سرافراز نگه‌دارید.
رئیس بنیاد شبستر گفت: پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالتی است که امروز بر دوش فرزندان شهدا گذاشته‌شده است.
گفتنی است، مینا گلی پور نخستین زن فرزند شهید در استان است که به‌عنوان معاون فرماندار شهرستان شبستر انتصاب شده است. وی قبلاً به‌عنوان بخشدار بخش مرکزی این شهرستان بود.
انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی، رئیس بنیاد شبستر، انتصاب، فرزند شهید
کد مطلب: 317601
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور