معتمدین معین بازوهای توانمند بنیاد هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد البرز معتمدین معین را بازوهای توانمند بنیاد دانست و گفت: معتمدین معین مشاوران امین بنیاد هستند که در راستای به ثمر نشستن اهداف بنیاد در خدمت به خانواده‌های مکرم شهدا و ایثارگران، همواره یار و یاور این نهاد هستند.
معتمدین معین بازوهای توانمند بنیاد هستند
 
به گزارش «ایثار»، نشست صمیمانه معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در راستای توسعه فرهنگ همگرایی، حل مشکلات و ارائه راهکار مناسب جهت تسهیل امور بنیاد با حضور محمدعلی عالیانی معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، روسای بنیادهای مناطق و شهرستان‌ها در محل سالن جلسات برگزار شد.
محمدعلی عالیانی در این نشست با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران با اشاره به‌ ضرورت مشارکت همه‌ جانبه جامعه هدف در سطوح مختلف و ارزشمند شمردن این فرصت، به خلاقیت فکری و ایده پردازی معتمدین اشاره کرد و گفت: تهیه و تدوین برنامه عملیاتی از جمله مواردی است که معتمدین معین باید در آن مشارکت فعال داشته باشند.
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز معتمدین معین را بازوهای توانمند بنیاد دانست و گفت: معتمدین معین مشاوران امین بنیاد هستند که در راستای به ثمر نشستن اهداف بنیاد در خدمت به خانواده‌های مکرم شهدا و ایثارگران، همواره یار و یاور این نهاد هستند.
وی افزود: ما برای حل مشکلات ایثارگران از توانمندی خودشان به‌ عنوان معتمدین معین بهره می‌گیریم زیرا استفاده از توانمندی ایثارگران در قالب طرح معتمدین معین زمینه مناسبی برای کاستن از مشکلات متعدد ایثارگران است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 317634
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...