امام جمعه نیمروز:
فرهنگ ایثار و شهادت حافظ کشور در برابر ترفند های دشمنان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
امام جمعه نیمروز در یادواره شهدای بخش صابری نیمروز اظهار داشت: باید در امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کوشید چرا که این فرهنگ ایثار و شهادت بود که کشور را از ترفندها و دسیسه های دشمنان حفظ کرد.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، یادواره شهدای بخش صابری شهرستان نیمروز در سالن ورزشی شهرک گلخانی و با حضور امام جمعه شهرستان برگزار شد.
امام جمعه نیمروز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: برای داشتن جامعه آرمانی باید همه ما سیره و روش زندگی شهدا و خصوصیات اخلاقی ایشان را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره شهدا افزود: شهدا نیازی به برگزاری یادواره ندارند بلکه این ما هستیم که نیاز داریم با برگزاری این یادواره ها از زندگی، اخلاص، شجاعت و ایثار شهدا درس بگیریم و باید در امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کوشید چرا که این فرهنگ ایثار و شهادت بود که کشور را از ترفندها و دسیسه های دشمنان حفظ کرد.
 سرهنگ سارانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز هم در این یادواره گفت: همه ما وظیفه داریم یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم و خانواده محترم شهدا را تکریم کنیم.
در پایان مراسم از 10 خانواده محترم شهید بخش صابری با مشارکت بنیاد و ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز تجلیل به عمل آمد.
کد مطلب: 317654
 
 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور