داخلی صفحه یزد خبر
 
خانواده شهدا سمبل حقیقی ایثار و مقاومت در بین مردم هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹
گروه فرهنگی ــ امام جمعه یزد با اشاره به نقش خانواده شهدا و ایثارگران در تحمل سختی‌ها و داشتن روحیه گذشت، ایثار و مقاومت گفت: این عزیزان سمبل حقیقی ایثار، رشادت، ایمان، ولایتمداری و فداکاری در میان مردم و جوانان هستند.
خانواده شهدا سمبل حقیقی ایثار و مقاومت در بین مردم هستند
 
به گزارش ایکنا از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌ جمعه یزد در دیدار با خانواده شهیدان احمد و علی‌اصغر شیر سلیمیان از شهدای شهرستان یزد با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: داشتن روحیه ایثار و شهادت راز ماندگاری انقلاب اسلامی است.
وی به نقش خانواده شهدا و ایثارگران در تحمل سختی‌ها و داشتن روحیه گذشت، ایثار و مقاومت اشاره کرد و افزود: این عزیزان سمبل حقیقی ایثار، رشادت، ایمان، ولایتمداری و فداکاری در میان مردم و جوانان هستند.
ناصری تصریح کرد: دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی در ۴۰ سال گذشته از هیچ کوششی دریغ نکردند ولی حضور مردم و ایثارگران درصحنه موجب شکست آن‌ها شده است.
محمدعلی طالبی، استاندار یزد نیز در این دیدار گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه‌های داخلی و خارجی مدیون کسانی است که خالصانه تمام سختی‌ها را به جان خریدند و لحظه‌ای در مقابل دشمن سر تسلیم فرود نیاوردند.
استاندار یزد تصریح کرد: باید قدردان ایثار و فداکاری خانواده معظم شهدا و ایثارگران باشیم که لحظه‌ای دست از اهداف و آرمان‌های والای انقلاب برنداشتند و در سایه دین از حریم حق پاسداری کردند.
یادآور می‌شود شهید «علی‌اصغر شیر سلیمیان» سال ۶۶ در سن ۱۶ سالگی در عملیات پدافندی دشمن و شهید «احمد شیر سلیمیان» سال ۶۵ در سن ۱۸ سالگی در عملیات کربلای چهار به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
کد مطلب: 317695