داخلی صفحه ایلام خبر
 
رشادت های شهدا برای نسل جوان بازگو شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰
رئیس بنیاد بدره اظهار کرد: امروز نیاز است که رشادت‌های شهدا برای جوانان معرفی و بازگویی شود و صحنه‌های دوران دفاع مقدس و ایثارگری آن غیور مردان را برای نسل‌های آتی و نسل‌های سوم و چهارم انقلاب بازگو کنیم.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ یادواره شهید احمد مراد حاصلی و هشت شهید والامقام روستای شهرک ولیعصر(عج) از توابع بخش مرکزی شهرستان بدره روز یکشنبه 10 آذر ماه، در حسینیه این روستا برگزار شد.
کرم فرجی در گفتگو با ایثار با اعلام این خبر، گفت: این مراسم با حضور مسئولان محلی و روسای ادارات شهرستان، اقشار مختلف مردم و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بدره و سپاه برگزار شده است.
 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بدره در ادامه افزود: جوانان باید با مطالعه سیره و روش زندگی شهدا و الگو قرار دادن آن ستاره‌های آسمانی، سعادت دنیا و آخرت خود را تضمین کنند.
 فرجی خاطرنشان کرد: ترویج و اشاعه آرمان‌ها و اهداف شهدای والامقامی که با گذشت و ایثار خود اجازه نداند، حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد، مورد تاکید بوده و باید همگان در این زمینه تلاش لازم را داشته باشیم.
 وی تصریح کرد : پیام و خواسته شهدا، حفظ روحیه ایثار و شهادت طلبی در جامعه و حمایت از خط اعتقادی آنهاست که خانواده شهدا توانسته‌اند این امر را به نحو مطلوب به سرانجام برسانند.
 رئیس بنیاد بدره همچنین اضافه کرد: امروز نیاز است که رشادت‌های شهدا برای جوانان معرفی و بازگویی شود و صحنه‌های دوران دفاع مقدس و ایثارگری آن غیور مردان را برای نسل‌های آتی و نسل‌های سوم و چهارم انقلاب بازگو کنیم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 317740
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور