یادواره شهدای آبرو محله راز و جرگلان برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱
به همت بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان راز و جرگلان و با همکاری بسیج یادواره آبرو محله شش شهید محلات این شهر برگزار شد .
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی راز و جرگلان یادواره آبروی محله شهیدان فیروز برزگر، عبدالله برزگر، محمد موسی نجفی، محمدرضا رحمانی، محمدعلی آوند و جانباز شهید برات محمد عربی با حضور خانواده شهدا، امام‌جمعه مرکز شهرستان، سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرماندهان نظامی، انتظامی، مدیران شهرستان و جمعی از ساکنین محله برگزار شد.
دوست محمدی سرپرست بنیاد شهید شهرستان ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در یادواره اهمیت برگزاری مراسمات ویژه یادبود شهدا را در ادامه راه انقلاب و ولایتمداری جامعه بااهمیت برشمردند و بیان داشتند برگزاری یادواره‌ها مصداق بارز لبیک به سیدالشهدا و سخن امام امت است.
در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین خدا پور نماینده ولی‌فقیه در سپاه شهرستان نیز بابیان اینکه دشمنان انقلاب همواره به دنبال خاموش کردن نور خدا و اسلام و رشته‌ها و فعالیت‌های اسلامی در جامعه هستند اشاره‌ای به اتفاقات ناگوار اخیر توسط منافقین و کوردلان در کشور داشتند.
حجت‌الاسلام خدا پور در ادامه بصیرت و علم و آگاهی مردم که ثمره بسیجی بودن مردمان جامعه در سال‌های انقلاب است را موجب به حواشی بردن جریانات و فتنه‌های منافقین چهل سال انقلاب و البته اتفاقات اخیر کشور و خاموش کردن فتنه‌ها دانستند و ایمان به خدا و رسول او و مجاهدت درراه خدا باجان و مال را که در صورت رضایت حق منجر به شهادت می‌گردد را بهترین نوع تجارت دنیوی و اخروی بندگان برشمردند.
گفتنی است در پایان مراسم از خانواده‌های شهدای مراسم به‌رسم تجلیل و یادبود با اهدای هدایایی تقدیر گردید.
 
کد مطلب: 317912
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور