داخلی صفحه مازندران خبر
 
وظیفه ما در قبال ایثارگران یک وظیفه اعتقادی و سپاسگزاری است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۱
مدیر کل بنیاد مازندران تصریح کرد: وظیفه ما در قبال ایثارگران یک وظیفه اعتقادی و سپاسگزاری است.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران سه شنبه ۱۲ آذر ماه پس از دیدار چهره به چهره با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان شهرستان میاندورود و بررسی مهمترین مسائل و مشکلات آنان در گفتگویی اظهار داشت: توفیق خدمت به ایثارگران یک فرصت است و این نوع خدمتگزاری زمانی با ارزش است که با نگرش حل مشکل همراه باشد.
مظلومی گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران ذخیره های ارزشمندی هستند که پایه های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را استحکام بخشیدند و به آن هویت دادند.
مدیر کل بنیاد مازندران تصریح کرد: وظیفه ما در قبال ایثارگران یک وظیفه اعتقادی و سپاسگزاری است.
مظلومی اضافه کرد: کسی که به ایثارگران خدمت کند از اجر و پاداش خداوند بهره مند خواهد بود چرا که این عزیزان اوج ایثارگری و ایستادگی و پایمردی را به نمایش گذاشتند.
بررسی درخواست های کتبی جامعه ایثارگری (( وام مسکن، اشتغال، تسهیلات بانکی، درمانی، صعب العلاج، حق پرستاری ....)) از موضوعات و مسائلی بوده که در این دیدار عمومی مورد پیگیری و رسیدگی قرار گرفته است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به منظور تسریع در روند خدمت رسانی، سه شنبه هر هفته با حضور در بنیاد ستاد استان و شهرستانهای تابعه، از نزدیک مشکلات جامعه ایثارگری را رسیدگی کرده و مواردی را که نیاز به پیگیری داشته را مورد تاکید قرار می دهد.
در ملاقات عمومی میاندورود، معاون تعاون بنیادمازندران نیز حضور داشت.
گفتتی است شهرستان شهید پرور میاندورود ۲۲۵  شهید گرانقدر و ۵۰۳ جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرده است‌.
انتهای پیام/
کد مطلب: 317919
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور