نشست بنیاد خراسان شمالی و مدیریت شعب بانک تجارت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی در نشستی با مدیریت امور شعب بانک تجارت استان خراسان شمالی در خصوص ارائه تسهیلات به ایثارگران، خواستار همکاری و عقد تفاهم‌نامه شد.
نشست بنیاد خراسان شمالی و مدیریت شعب بانک تجارت
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی با مدیریت امور شعب بانک تجارت استان جلسه‌ای برگزار و هدف از این جلسه را ارائه تسهیلات به ایثارگران عنوان کرد.
سید عابس حسینی در این جلسه با اشاره به جایگاه والای ایثارگران و مشکلات اقتصادی گفت: به دلیل حفظشان و منزلت ایثارگران برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای باشد که این تسهیلات در اسرع وقت و با تسهیل‌ترین روش به ایثارگران پرداخت شود.
وی در ادامه گفت: خانواده معظم شهدا و ایثارگران از سرمایه‌های بزرگ معنوی ملت ایران هستند که ارائه خدمت به آنان بهره‌مندی از پاداش اخروی را به دنبال دارد.
حسین با تأکید و اعتقاد راسخ به قرض‌الحسنه گفت: باید در کشور اسلامی حرف اول را بزند. کسی می‌خواهد کار بکند باید یک سیستمی باشد که تسهیلات مبتنی بر عقود اسلامی بدهد.
حسینی در این جلسه از زحمات و تلاش‌های مسئولان بانک‌های عامل به دلیل خدمات‌رسانی به مردم و به‌خصوص جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران تجلیل کرد.
در ادامه مدیر امور شعب بانک تجارت اظهار داشت: با تمام مشکلات اعتباری موجود از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد و نهایت تلاش را در خصوص ارائه خدمات به قشر معزز ایثارگری به کارخواهیم بست.
 
 
 
کد مطلب: 318095
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور