داخلی صفحه مازندران خبر
 
فعالیت های بسیج در بنیاد برنامه محور باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹
فرمانده بسیج بنیاد مرکز در نشست هم اندیشی با اعضا شورا پایگاه بسیج بنیاد مازندران گفت: فعالیت های بسیج در بنیاد برنامه محور باشد.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، نشست تخصصی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با سرهنگ خزائی فرمانده مقاومت بسیج بنیاد مرکز و مدیر امور استانهای بسیج چهارشنبه 13 آذر ماه در بنیاد مازندران برگزار گردید.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران ضمن گرامیداشت 10 هزار و 400 شهید والا مقام مازندران گفت: خدمت به جامعه ایثارگران در سایه روحیه جهادی و بسیجی تحقق می یابد و نهادینه کردن این رویکرد نیاز به فرهنگ سازی دارد.
مظلومی اظهار داشت: امروز عملکرد بسیج در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و سازندگی قابل تقدیر است. وی تصریح کرد: نگاه ما نسبت به بسیج، این است که تفکر و اندیشه بسیج به نسل سوم چهارم انقلاب منتقل گردد.
مدیر کل بنیاد مازندران با اشاره به اجرای برنامه های ابلاغی بسیج در بنیاد گفت: بنیاد مازندران در جهت تحقق برنامه های بسیج از همه ظرفیت های موجود استفاده می کنند.
مظلومی افزود: بسیج بعنوان یک بازوی توانمند برای بنیاد محسوب می گردد.
سرهنگ خزائی فرمانده مقاومت بسیج بنیاد مرکز با اشاره به مأموریت های بسیج در بنیاد گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای اجرای برنامه های بسیج نسبت به سازمان های دیگر، تأثیر گذاری آن بیشتر بوده است و علیرغم تمام فشارها، بصورت پویا و منسجم عمل می کند.
وی اظهار داشت: یکی از وظایف بسیج در بنیاد ایجاد روحیه نشاط و شور آفرینی است چرا که این امر موجب خدمت مستمر به جامعه ایثارگری می گردد.
فرمانده بسیج بنیاد مرکز با بیان اینکه ترویج روحیه ایثار و شهادت از دیگر وظایف بسیج در بنیاد است گفت: فعالیت های بسیج در بنیاد باید در راستای برنامه محور باشد و با شیوه های ابلاغی به برنامه ها نگاه کنیم.
سرهنگ خزائی در رابطه با استفاده از فرصت ها، آشناسازی با آسیب های فضای مجازی در قالب بروشورها...، کیفیت بخشیدن به برنامه های ابلاغی، ضرورت نگاه خبری، پویایی بسیج، نقش خانواده در جهت آگاهی بخشی و... مطالبی را بیان کرد.
فرمانده بسیج ستاد مرکز در ساری از همسر و فرزند شهید گرانقدر کریم ولی زاده، مادر شهید معزز حمزه گردشی و پدر شهید معظم جلیل حق شناس دیدار کرد.
برگزاری نشست هم اندیشی با اعضای شورای پایگاه بسیج بنیاد مازندران از دیگر برنامه های سرهنگ خزائی فرمانده بسیج بنیاد مرکز بوده است.
انتهای پیام/

کد مطلب: 318138
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور