داخلی صفحه قزوین خبر
 
با حضور امام جمعه شهر محمدیه،
ایثارگران برتر مسابقات قرآن کریم تجلیل ‌شدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶
امام جمعه و رئیس دفتر نمایندگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهر محمدیه از نفرات برتر مرحله‌ شهرستانی سی و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شاهد و ایثارگر استان قزوین تجلیل کردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، مراسم تجلیل از نفرات برتر مرحله‌ شهرستانی سی و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شاهد و ایثارگر با حضور مسئولان و ایثارگران در دفتر امام جمعه شهر محمدیه برگزار شد.
در این مراسم، حجت‌الاسلام سید حسن موسوی‌موینی امام جمعه شهر محمدیه، جعفر اکبری‌اصل رئیس دفتر نمایندگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهر محمدیه و موحد لطفی رئیس اداره فرهنگی، هنری و تبلیغات بنیاد استان قزوین با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از ایثارگران تجلیل کردند.
معصومه حمیدی در حفظ 15 جزء، ام‌کلثوم قنبری در حفظ 2 و نیم جزء و طاهره مرادی در حفظ 5 جزء از برگزیدگان مرحله شهرستانی سی‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن‌کریم شهر محمدیه هستند.
گفتنی است: این مسابقات، در گروه‌های ایثارگران، همسران شاهد و ایثارگر، دانش‌آموزان دوره‌ ابتدایی 7 تا 12 سال، دانش‌آموزان دوره‌ اول متوسطه 13 تا 15 سال و دانش‌آموزان دوره‌ دوم متوسطه 16 سال و بالاتر اعم از دختران و پسران برگزار شده است.
کد مطلب: 318149
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور