داخلی صفحه قزوین خبر
 
با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت،
جانباز عسگری، متولی حسینیه هیات آزادگان تجلیل شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۲
امام جمعه و رئیس دفتر نمایندگی بنیاد در شهر محمدیه با هدف تکریم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از آزاده و جانباز حسین عسگری متولی حسینیه هیات آزادگان دشت کربلا تجلیل کردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، مراسم تجلیل از متولی حسینیه شهر محمدیه با حضور حجت‌الاسلام سید حسن موسوی‌موینی امام جمعه محمدیه، جعفر اکبری‌اصل رئیس دفتر نمایندگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهر محمدیه و موحد لطفی رئیس اداره فرهنگی، هنری و تبلیغات بنیاد استان قزوین برگزار شد.
در این مراسم، مسئولان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از آزاده و جانباز حسین عسگری متولی حسینیه هیات آزادگان دشت کربلا در شهر محمدیه تجلیل کردند.
در مراسم فوق، امام جمعه شهر محمدیه گفت: اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت موجب افزایش سلامت اخلاقی و کاهش بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود به همین توجه به آن از اهمیت بسزایی برخوردار است.
این مقام مسئول گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران مروجان فرهنگ ایثار و شهادت هستند و همواره در اشاعه این فرهنگ تلاش می‌کنند که زحمات‌شان قابل تحسین است.
وی افزود: امروز همه مردم و مسئولان وظیفه دارند به تاسی از خانواده‌های شهدا در اشاعه این فرهنگ تلاش کنند تا در جامعه نهادینه شود.
کد مطلب: 318152
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور