خدمت به ایثارگران از الطاف حق تعالی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را از الطاف حق تعالی دانست.
خدمت به ایثارگران از الطاف حق تعالی است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسن هنرمند در نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان، خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را از الطاف حق تعالی دانست و تاکید کرد: خادمین شهدا که این افتخار را کسب کرده اند از جایگاه ارزشمندی نزد پروردگار برخوردار هستند و باید قدر این موهبت الهی را بدانند.
وی ضمن تأکید بر همکاری و مشارکت تمام دستگاه‌های اجرایی استان با حوزه مددکاری، گفت: ظرفیت‌های خوبی در جهت خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری موجود است و باید به‌ درستی از آن‌ها استفاده کرد و هرچقدر مددکاران قوی عمل کنند، کار مسئولان بنیاد نیز در رسیدگی به امور خانواده‌های شاهد و ایثارگر آسان‌تر خواهد شد.
وی تصریح کرد: اگر ایثار این بزرگمردان نبود، ایران اسلامی اکنون در ورطه ای از ناامنی غوطه ور بود، همانگونه که در کشورهای منطقه شاهد آن هستیم.
حجت الاسلام حسن هنرمند گفت: خانواده معظم شهدا و ایثارگران با متانت و صبوری خود درس بزرگی به همه ما دادند و ثابت کردند برای حفظ انقلاب اسلامی و گسترش اسلام ناب محمدی وفادارترین نیروی اسلام و انقلاب هستند.
مدیرکل بنیاد استان نیز در این نشست موفقیت های استان در بخش مددکاری را حاصل تعامل سازنده همکاران با همه دستگاه های اجرایی دانست و افزود، حرفه مددکاری علی الخصوص در بنیاد کاری معنوی است و هیچ کسی نمی تواند بدون اعتقاد به این حوزه وارد شود.
اسرافیل دانش لازم جهت برقراری ارتباط مؤثر با ایثارگر را از ارکان مهم مددکاری و آگاهی بخشیدن و توانمندسازی را از وظایف مددکاران برشمرد و گفت: مددکاران علی‌رغم تمامی مشکلات و محدودیت‌ها، هیچ‌گاه فعالیت‌های خود را متوقف نکردند.
در پایان این جلسه تعدادی از مددکاران نمونه استان مورد تقدیر قرار گرفتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318351