شهدا با جانفشانی‌های خود مایه آبرو و عزت نظام جمهوری هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: شهدای ما با جانفشانی‌های خود مایه آبرو و عزت نظام جمهوری هستند و کار شهدای دانشجو که سنگر علم و اندیشه را در جبهه‌های حق علیه باطلی حفظ کردند، ستودنی و ماندگار خواهد بود.
شهدا با جانفشانی‌های خود مایه آبرو و عزت نظام جمهوری هستند
 
به گزارش «ایثار»، به مناسب فرا رسیدن روز دانشجو، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه به همراه مهدی فعال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی با مادر شهید «احد گرامی فرد» دیدار و گفتگو کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه با تعظیم و تجلیل از مقام والای شهیدان، گفت: شهدای ما با جانفشانی‌های خود مایه آبرو و عزت نظام جمهوری هستند و کار شهدای دانشجو که سنگر علم و اندیشه را در جبهه‌های حق علیه باطلی حفظ کردند، ستودنی و ماندگار خواهد بود.
وی خطاب به مادر شهید بزرگوار گفت: خداوند لطف ویژه‌ای به شما عنایت کرده است که با تربیت چنین فرزندی، نظر لطف و رحمت خداوند متعال را به خود جلب کرده‌اید و یقینا این شهید بزرگوار در روز قیامت شفیع و مددکار مادر و پدر خود خواهد بود.
شهید احد گرامی فرد از دانشجویان رشته مکانیک دانشگاه امیر کبیر تهران بود به عنوان پاسدار در جبهه‌ها حضور یافت و در شب 21 ماه مبارک رمضان سال 65 در حین عملیات غواصی به فیض رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318397