رسالت بزرگ بنیاد ارائه خدمات مطلوب به ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۱
مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان رسالت بزرگ بنیاد را ارایه خدمات مطلوب به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دانست و گفت: جلب رضایت این عزیزان بر اساس مبانی ارزشی اسلامی و توسعه و گسترش تعامل با آحاد جامعه به منظور ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و ایثار است.
رسالت بزرگ بنیاد ارائه خدمات مطلوب به ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، عباس پالاش در سفر به منطقه سیستان و دیدار با جمعی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، رسالت بزرگ بنیاد شهید و امور ایثارگران را ارایه خدمات مطلوب به خانواده معظم شهدا و ایثارگران دانست و گفت: جلب رضایت این عزیزان بر اساس مبانی ارزشی اسلامی و توسعه و گسترش تعامل با آحاد جامعه به منظور ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و ایثار است.
مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان با تاکید بر حفظ حرمت جامعه ایثارگری بیان داشت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، پرچم‌داران داران راستین عرصه ایثار هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر موجب عزت و افتخار است.
وی ادامه داد: امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی عزیزانی است که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرینشان بود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318459