داخلی صفحه زنجان خبر
 
جانشین قرار گاه حمزه سید الشهداء:
ایران اسلامی به برکت خون شهدا در اوج عزت و اقتدار قرار دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۹
جانشین قرار گاه حمزه سید الشهداء، گفت: ایران اسلامی به برکت خون شهدا در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و در عرصه های مختلف به دستاوردهای ارزشمندی دست یافته است.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از خبرگزاری مهر، سردار مجید ارجمند فر در نهمین یادواره شهید شهریاری در محل دانشگاه آزاد زنجان، شهید شهریاری را شهید راه علم و جهاد اعلام کرد و گفت: شهید شهریاری کلیدواژه هایی در اختیار خود داشت که اگر ما به این کلید واژه ها عمل کنیم، سربلند و موفق می شویم.
وی اظهار کرد: این شهید هنگامی که به موضوع غنی سازی رسیده و تحقیقات خود را تکمیل کرد، در زمان قرارداد ریالی دریافت نکرد.
جانشین قرار گاه حمزه سید الشهداء گفت: امروز نظام اسلامی در اوج عزت و سربلندی قرار داد و دولت آمریکا در هیچ دوره ای به این اندازه ضعیف نبوده است.
ارجمند فر ابراز کرد: نماز شب شهید شهریاری ترک نمی شد و  محل رجوع بسیاری از دانشمندان و دانشجویان بود و مهمترین شاخصه شهید شهریاری این بود که بسیار مردمی و مهربان بود.
وی گفت: شهید شهریاری در رتبه های مختلف به استادی کامل رسید و دانشجویانی تربیت کرد که یکی بهتر از دیگری بود.
جانشین قرار گاه حمزه سید الشهداء تصریح کرد: شهید شهریاری درختی را به بار آورد که این درخت خشک شدنی نبود و تک‌تک دانشجویان شهید شهریاری عارف هستند.
ارجمند فر گفت:  ارتباط با علما، توجه به محرومین و فقرا، احترام به پدر و مادر،انجام واجبات و ترک محرمات، ادای خمس و زکات از کلید واژه‌های زندگی شهید شهریاری است و امروز کشورمان با تمام توطئه‌های دشمنان به برکت خون شهدا ایستاده و سربلند است.
وی افزود: ایران اسلامی به برکت خون شهدا در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و  درعرصه‌های مختلف به دستاوردهای ارزشمندی دست‌یافته است.
 
 
کد مطلب: 318509