مردم ایران قدردان فداکاری ایثارگران هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷
مدیر کل بنیاد گلستان با بیان اینکه مردم ایران قدردان فداکاری ایثارگران هستند، اظهار کرد: شهدا، جانبازان و آزادگان در مسیر حق گام برداشتند و خانواده‌های آنان با تحمل و بردباری در برابر مشکلات به‌ نظام آبرو بخشیدند.
مردم ایران قدردان فداکاری ایثارگران  هستند
 
به گزارش «ایثار»، در راستای اجرای طرح سپاس و باهدف پیگیری امور درمانی جانبازان اسرافیل وزیری و هیئت همراه با جانباز 70 درصد گلستانی «حاتم پاسندی» در آسایشگاه و مرکز توان‌بخشی امام علی (ع) شهرستان ساری دیدار و عیادت به عمل آوردند.
مدیرکل بنیاد گلستان ضمن دلجویی از جانباز معزز اظهار داشت: تکریم از جایگاه والای جانبازان عزیز از وظایف اصلی بنیاد به شمار می‌رود و حماسه و فداکاری جانباز و صبر و ایستادگی خانواده‌های آنان در برابر سختی‌های درمانی جانباز، پس از گذشت سال‌ها قابل‌تقدیر است.
وزیری با بیان اینکه مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری این عزیزان هستند، اظهار کرد: شهدا، جانبازان و آزادگان در مسیر حق گام برداشتند و خانواده‌های آنان با تحمل و بردباری در برابر مشکلات به‌ نظام آبرو بخشیدند.
جانباز 70 درصد حاتم پاسندی 20 دی‌ماه 1345 در شهرستان کردکوی متولد و 26 فروردین 1365 در سن 20 سالگی در منطقه فاو براثر اصابت ترکش از ناحیه کمر، سینه و شکم مجروح و قطع نخاع شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318562
 


 
 
حضرت فاطمه زهرا(س) اسوه دفاع از ولایت
 

حجت‌الاسلام‌‌والمسلمین شهیدی؛ نماینده ولی فقیه،...