فرهنگ ایثار و شهادت سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت به‌ خوبی می‌تواند در مسیر کاهش و رفع آسیب‌های جامعه مؤثر باشد و از مهم‌ترین راهکارهای نهادینه کردن این فرهنگ در بطن جامعه آگاهی بخشی صحیح و تولید محتوا در این زمینه است.
فرهنگ ایثار و شهادت سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با محوریت و موضوع تولید محتوا، صبح امروز 17 آذرماه 98 با حضور نمایندگان دستگاه‌های متولی امور فرهنگی در استان کرمانشاه و به ریاست حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه در سالن جلسات ساختمان اداری بنیاد برگزار شد.
در ابتدای این نشست حجت‌الاسلام عسگری با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته توسط دستگاه‌های فرهنگی در زمینهٔ نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: همه ما به‌ خوبی به این مطلب واقفیم که فرهنگ غنی ایثار و شهادت توانسته است افرادی آزاده را پرورش دهد که در همه عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی معجزه‌ قرن باشند.
حجت‌الاسلام عسگری ادامه داد: در دامن این فرهنگ غنی مردان بزرگی تربیت شدند و به اعتراف دشمنان نظام حقیقتاً شهدا معجزه قرن بودند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: فرهنگ ایثار و شهادت به‌ خوبی می‌تواند در مسیر کاهش و رفع آسیب‌های جامعه مؤثر باشد و از مهم‌ترین راهکارهای نهادینه کردن این فرهنگ در بطن جامعه آگاهی بخشی صحیح و تولید محتوا در این زمینه است.
وی گفت: همه دستگاه‌های فرهنگی و به‌ ویژه فرهنگیان، طلاب، دانشجویان و همه آحاد مردم ظرفیت‌های مناسبی در جهت نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند که ما می‌توانیم با بهره‌گیری از اتاق‌های فکر و تولید محتوا از فرصت‌هایی که در اختیار داریم استفاده بهینه کنیم.
حجت‌الاسلام عسگری تأکید کرد: همه مسئولان باید به این نکته توجه داشته باشند که این فرصت خدمتگزاری را که به دست آورده‌ایم مدیون خون پاک شهدای گران‌قدر هستیم و این فرصت همیشگی نیست پس بکوشیم که در قیامت شرمنده شهدا نباشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318638