داخلی صفحه قزوین خبر
 
رئیس بنیاد شهرستان قزوین:
باید مهارت‌های معتمدین معین در شبکه‌های همیار احصا شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴
باید مهارت‌ها و توانمندی‌های معتمدین معین شهرستان قزوین جهت ساماندهی عضویت آنها در شبکه‌های همیار و ارتقای کیفیت پیگیری مشکلات ایثارگران، شناسایی و احصا شود.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، جلسه معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین با حضور علی پناه قویدل رییس بنیاد و سایر اعضا برگزار شد.
در این جلسه قویدل گفت: شبکه‌های همیار معتمدین معین در جهت رفع مشکلات و دغدغه‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران تشکیل شده و اعضای آن همکاری موثری با کارکنان بنیاد دارند.
وی با اشاره به اینکه دیدار با جامعه ایثارگران در قالب طرح سپاس یکی از مهمترین برنامه‌های بنیاد است، گفت: در اجرای این برنامه معتمدین معین یاری‌دهنده بنیاد هستند و به ما در پیگیری و رفع مشکلات ایثارگران کمک می‌کنند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین افزود: معتمدین معین توانایی‌ها، استعدادها و علاقه‌های خاصی جهت فعالیت در شبکه‌های مختلف همیار دارند که باید از آنها استفاده بهینه کرد.
این مقام مسئول گفت: کارکنان واحد مددکاری بنیاد باید توانمندی‌ها و مهارت‌های معتمدین معین را جهت ساماندهی عضویت آنها در شبکه‌های همیار و ارتقای کیفیت پیگیری مشکلات ایثارگران، شناسایی و احصا کنند.
گفتنی است: در این جلسه، حاضرین پیشنهادات خود را جهت ساماندهی فعالیت‌های معتمدین معین شهرستان قزوین بیان کردند.
کد مطلب: 318639