داخلی صفحه قزوین خبر
 
طی بازدیدی،
مدیرعامل کشت و صنعت شریف‌آباد از مجتمع توانبخشی قزوین بازدید کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین بازدید کرد و در جریان ظرفیت‌ها و کاربری‌های این مجتمع قرار گرفت.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و احمد پایدار مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد و فرزند شهید از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین بازدید کردند.
در این بازدید حقایق‌پور ظرفیت‌ها و کاربری‌های مجتمع یاد شده و روند ساخت آن را برای مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد تشریح کرد.
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد نیز بر استفاده از پتانسیل مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی تاکید کرد و گفت: می‌توان با اجرای طرح‌های مختلف برای ایثارگران در این مجتمع شغل ایجاد کرد.
وی افزود: همچنین مسئولان شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد می‌توانند با همکاری دو جانبه با جامعه ایثارگران، این عزیزان را وارد بازار کار کنند.
در ادامه این بازدید، مسئولان یاد شده در خصوص راهکارهای بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت‌های مختلف مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی با یکدیگر بحث و تبادل‌نظر کردند.
گفتنی است: مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین شامل بخش‌هایی مانند سالن ورزشی، استخر، کلینیک‌های تخصصی بینایی‌سنجی، شنوایی‌سنجی، مشاوره، مرکز آب درمانی و اورژانس است.
تاکنون فاز نخست این پروژه تکمیل شده و آماده بهره‌برداری است و در مجموع نیز پیشرفت فیزیکی 98 درصدی دارد.
کد مطلب: 318720