داخلی صفحه قزوین خبر
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین:
رفع مشکلات ایثارگران وظیفه همه مسئولان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
مدیرکل و رئیس دفتر، روابط عمومی و ارتباطات و مراجعات بنیاد استان قزوین به منظور پیگیری و رفع مشکلات ایثارگران با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل و علی گودرزوندچگینی رئیس دفتر، روابط عمومی و ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با رقیه نانگیر معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین دیدار کردند.
در این دیدار، حقایق‌پور نحوه ارایه خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را تشریح کرد.
 وی به طرح سپاس دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: طرح فوق با هدف احوالپرسی، تکریم و تجلیل و رفع مشکلات این عزیزان اجرا می‌شود.
این مقام مسئول با بیان اینکه همه مسئولان مدیون صبر و مقاومت جامعه ایثارگران هستند، افزود: دیدار با این قشر معظم کمترین کاری است که مدیران دستگاه‌های اجرایی می‌توانند در تجلیل از آنها انجام دهند.
حقایق‌پور ادامه داد: دیدار با جامعه ایثارگران باید در دستور کار همه مسئولان باشد و در ارایه خدمات و رفع مشکلات این عزیزان تلاش کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به اشتغال برخی از ایثارگران در استانداری اشاره کرد و تقاضای پیگیری و جذب آنها در این نهاد شد.
وی همچنین با تاکید بر جذب ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی افزود: مسئولان باید در بهره‌گیری از این قشر در قالب قراردادهای مختلف در دستگاه‌ها اهتمام بورزند.
در ادامه دیدار فوق، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین گفت: به برکت ایثارگری‌ها و رشادت‌های شهدا و جانبازان است که امروز همه ما در امنیت و آرامش زندگی می‌کنیم.
وی افزود: امروز رفع مشکلات جامعه ایثارگران وظیفه همه مسئولان است و باید در این راستا تلاش کنند تا دغدغه‌های آنها برطرف شود.
این مقام مسئول در ادامه بر پیگیری جذب ایثارگران در دستگاه‌ها و استانداری و همچنین دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران تاکید کرد.
کد مطلب: 318721