رسیدگی به وضعیت درمانی ایثارگران، اولویت بنیاد است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: رسیدگی به وضعیت درمانی خانواده‌های شهدا و ایثارگران در اولویت بنیاد قرار دارد و همه مسئولان نیز باید در این زمینه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
رسیدگی به وضعیت درمانی ایثارگران، اولویت بنیاد است
 
 به گزارش «ایثار»، محمد کریمی با حضور در شهرستان اشتهارد ضمن بازدید از بیمارستان فاطمه الزهرای این شهرستان و روند خدمت‌رسانی به ایثارگران در نشستی تخصصی با حضور میراحمدی رییس بیمه دی، غلامی رییس هلال احمر شهرستان و فرجی رییس بنیاد اشتهارد در خصوص خدمت‌رسانی به ایثارگران و انعقاد قرارداد با داروخانه‌های شهرستان با یکدیگر گفتگو کردند.
کریمی در این نشست با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: رسیدگی به وضعیت درمانی خانواده‌های شهدا و ایثارگران در اولویت بنیاد قرار دارد و همه مسئولان نیز باید در این زمینه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
وی افزود: اگرچه رسیدگی لازم و مناسب به امور کسانیکه بهترین اعضاء و جوارح خود را در بهترین سنین زندگی تقدیم اسلام عزیز کردند و هم‌اکنون همه عزت و امنیت و اقتدار ایران اسلامی مرهون رشادت‌ها و مجاهدات آنان است دارای اولویت است، اما در میان همه خدمات قابل‌ارائه به ایثارگران پیگیری موضوعات درمانی این عزیزان اولویت اصلی و شاخص‌ترین وظیفه بنیاد است.
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: بنیاد به‌ تنهایی قادر به رفع نیاز ایثارگران نیست و تمامی نهادها، دستگاه‌های اجرایی علی‌الخصوص بیمارستان‌ها و مراکز درمانی باید با تمام قوا همت خود را در راستای حل مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران بکار ببندند.
وی تأکید کرد: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران توفیقی از جانب خداوند سبحان است که باید ارزش این خدمت را دانسته و با تمام همت و تلاش در جهت ارائه‌ خدمات شایان و رسیدگی به بهبود وضعیت‌ درمانی جامعه‌ هدف گام‌های اساسی برداریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318774
 


 
 
حضرت فاطمه زهرا(س) اسوه دفاع از ولایت
 

حجت‌الاسلام‌‌والمسلمین شهیدی؛ نماینده ولی فقیه،...