رفع موانع صدور گواهی و مدارک فارغ‌التحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در مراکز علمی کاربردی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از رفع موانع صدور گواهی و مدارک فارغ التحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در این دانشگاه خبر داد.
رفع موانع صدور گواهی و مدارک فارغ‌التحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در مراکز علمی کاربردی
 
به گزارش «ایثار» محمد علی فقیه در دیدار و نشستی که با حضور مدیران ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور برگزار شد پس از طرح و تبیین آسیب‌های وارده به فارغ التحصیلان مراکز علمی کاربردی، ناشی از عدم صدور مدرک فارغ التحصیلی و تضییع حقوق دانشجویان شاهد و ایثارگر در استفاده از فرصت آزمون‌های شغلی و تحصیلی خواستار تعامل و همکاری هرچه بیشتر دانشگاه در زمینه رفع موانع موجود شد.
سید احمدرضا پیش‌بین معاون فرهنگی آموزشی دانشگاه ضمن تشریح فعالیت‌ها و حمایت‌های انجام شده از دانشجویان شاهد و ایثارگر به عزم و جدیت دانشگاه در خدمت‌رسانی به این عزیزان تأکید و راهکارهایی را برای رفع مشکل مدارک فارغ التحصیلی پیشنهاد کرد.
در پایان مدیرکل آموزش بنیاد گفت: نتیجه این جلسه منجر به عقد تفاهم نامه‌ای فیمابین اداره کل آموزش بنیاد و دانشگاه جامع علمی کاربردی شد که بر اساس آن در صورت عدم صدور گواهینامه توسط مراکز و تخطی از ماده 2 قانون، دانشگاه مرکزی نسبت به صدور گواهی نامه موقت برای واجدین شرایط اقدام خواهد کرد.
شایان ذکر است در این دیدار مدیرکل خدمات آموزشی، مدیرکل شاهد و ایثارگر دانشگاه جامع علمی کاربردی و معاون اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318832