داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک :
برگزاری کلاس آموزش مفاهیم قران کریم ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۲
رئیس بنیاد اراک از برگزاری کلاس آموزش مفاهیم قران کریم ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در کانون شاهد اراک خبر داد.
 
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي"، مصطفي دادوند در حاشیه کلاس های قران آموزی ضمن تجليل از قران آموزان ايثارگر گفت: همت بنيادشهيد در نشر و گسترش فرهنگ غني قرآن كريم دربين جامعه ايثارگري وانس هرچه بيشتر با اين كتاب انسان ساز مي باشد و خدمتگزاران جامعه ايثارگري در بنياد با رويكرد فرهنگي و قرآني به موضوعات نگاه مي كنند و همت ما بيش از پيش بر روي اين قضيه معطوف خواهد بود.
وي افزود:با عنایت به رسالت بزرگ قرآن و عترت ،كلاسهاي قران بر آموزش های عمومی و تخصصی قرآن کریم و تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری و همچنین پیوند هرچه بیشتر بین جامعه هدف با اين فريضه مهم اين بنياد از هر كوششي دريغ نمي ورزد.
رئیس بنیاد بیان کرد: هدف از برگزاری دوره روخوانی و روانخوانی و حفظ قرآن کریم در كانون فرهنگي شاهد علاوه بر ایجاد بستر انس با قرآن کریم، فراهم نمودن مقدمات لازم جهت آموزش های تخصصی در سطوح بالاتر می باشد زیرا در نهایت افرادی که در این دوره شرکت می کنند ، قادر خواهند بود علاوه بر حفظ كامل قرام كريم ترجمه و مفاهیم آیات الهی و شان نزول آیات را کسب کنند.
دادوند در پایان تصريح كرد: قلب انسان در مراحل مختلف زندگی دچار زنگارهایی می شود و اگر برای جلا دادن آن اندیشه ای نداشته باشیم هلاكت حتی به سراغ مان می آید كه یكی از بهترین این راه ها برای پاك كردن زنگارها توسل به  قرآن است. 
گفتني است كلاس آموزش قران در رشته هاي  تجوید ، رو خواني و تفسير قران همه روزه در كانون فرهنگي شاهد بنياد برگزار مي گردد.
انتهاي پيام /
 
کد مطلب: 318854
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور