داخلی صفحه قزوین خبر
 
رئیس بنیاد بوئین‌زهرا:
تقویت بنیه علمی ایثارگران از مهمترین اهداف ستاد شاهد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵
تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر از مهمترین اهداف ستاد شاهد است که در تحقق این مهم باید خدمات آموزشی و تحصیلی با کیفیت به آنها ارایه شود.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، جلسه ستاد اجرایی شاهد آموزش و پرورش شهرستان بوئین‌زهرا با حضور محمد آقاعلیخانی مدیر آموزش و پرورش و بهرامعلی کشاورزقاسمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بوئین‌زهرا و دیگر اعضا برگزار شد.
در جلسه فوق، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا گفت: ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم و باید با خدمات‌دهی، جبران‌کننده رشادت‌ها و فداکاری‌های آنها باشیم.
وی با بیان اینکه تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر از مهمترین اهداف ستاد شاهد است، افزود: در تحقق این مهم باید خدمات آموزشی و تحصیلی با کیفیت به آنها ارایه شود.
کشاورزقاسمی ادامه داد: با تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان می‌توان بستر موفقیت آنها را در آزمون‌ها علمی و کنکور فراهم کرد تا رتبه‌های برتر را کسب کنند.
در ادامه این جلسه، تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان طرح پراکنده و مدرسه شاهد مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین مسئولان پیرامون انتقال پژوهش‌سرا از مدرسه شاهد الزهرا(ع) به مدرسه فاطمیه، با یکدیگر بحث و تبادل‌نظر کردند و مقرر شد در این راستا اقدامات لازم انجام شود.
وضعیت تحصیلی فرزندان شهید مدافع‌حرم گل‌محمد غلامی نیز بررسی شد و در جهت تقویت بنیه علمی آنها اقدامات لازم صورت گرفت.
کد مطلب: 318887