داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی در سفری یک روزه به محلات:
حفظ آرمان های شهدا ضمانت نامه حفظ نظام است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۶
مدیر کل بنیاد مرکزی گفت : حفظ آرمان های شهدا ضمانت نامه حفظ نظام است.
 
به گزارش ایثار واحد «استان مرکزی» ، مرتضی انصاری فر صبح امروز سه شنبه 19 آذر ماه 98  در جریان دومین دور سفر شهرستانی به محلات ، همراه فرماندار و رئیس بنیاد محلات به دیدار خانواده های شهدا رفت و گفت : بهترین راه قدردانی از خون شهدا خدمت صادقانه و بی‌ منت و ادامه راه ارزشمند آنان است. 
وی افزود : تنها بنیاد شهید برای رفع دغدغه‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران مسئولیت ندارد بلکه تمامی ادارات باید پاسخگوی نیازهای این خانواده‌ها باشند، مسئولان باید همواره در جهت آرمان های شهدا و راه آنها گام بردارند و اجازه ندهند که خون شهیدان پایمال شود و بی شک مردم نیز قدردان این جان فشانی های شهدا هستند. 
مدیرکل بنیاد مرکزی تصریح کرد : شهدا شاگردان مکتب امام حسین(ع) هستند که با بصیرت و معرفت، راه ولایت را پیمودند و در این مسیر شهادت را بر حیات مادی مقدم دانستند. 
وی در ادامه خاطر نشان کرد : تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تکلیفی ارزشمند و وظیفه‌ای فخرآفرین است که باید به امری مؤکد و نهادینه در میان مسئولین و سایر مردم مبدل شود. 
گفتنی است شهید مهدی سلیمی فرزند غلامعلی در تاریخ 31 مرداد 1343 در تهران چشم به جهان گشود و با عضویت پاسدار در مورخ سوم آبان 1362 در عملیات والفجر 4 منطقه مریوان به درجه رفيع شهادت نائل گرديده است و برادرش شهید مسعود سلیمی فرزند غلامعلی در تاریخ 14 آذر 1349 در محلات چشم به جهان گشود و با عضویت بسیجی در مورخ چهارم دی  1365 در عملیات کربلای 4 منطقه شلمچه به درجه رفيع شهادت نائل گرديده است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 318889