ایثارگران، ولی نعمتان نظام و سرمایه‌های گرانبها هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶
مدیرکل بنیاد مازندران با اشاره به اینکه در مسیر خدمت‌رسانی، عملکرد ما باید موجبات رضایتمندی ایثارگر را در پی داشته باشد، گفت: ایثارگران، ولی نعمتان نظام و سرمایه‌های گرانبهایی هستند که همیشه برای همه جامعه قابل احترام و تکریم هستند.
ایثارگران، ولی نعمتان نظام و سرمایه‌های گرانبها هستند
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در ملاقات عمومی با 107 نفر از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان استان که سه شنبه 19 آذرماه در محل این اداره کل برگزار شد، با تأکید بر اینکه خدمتگزاری خوب و شایسته برای ایثارگران باشیم گفت: برای رفع مشکل ایثارگران باید در قالب یک شنونده خوب عمل کرده و درک درستی از مشکلات جامعه ایثارگری داشته باشیم.
مظلومی با بیان اینکه در مقام پاسخگویی به ایثارگران گفتار باید با عمل همراه باشد، اظهار داشت: خدمت ما به والدین، مادران، فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان به طریقی صورت گیرد که حس اعتمادسازی را برای جامعه ایجاد کند.
مدیرکل بنیاد مازندران با اشاره به اینکه در مسیر خدمت رسانی، عملکرد ما باید موجبات رضایتمندی ایثارگر را در پی داشته باشد گفت: ایثارگران، ولی نعمتان نظام و سرمایه‌های گرانبهایی هستند که همیشه برای همه جامعه قابل احترام و تکریم هستند.
گفتنی است همزمان با ستاد استان، ملاقات عمومی بطور همزمان در 22 شهرستان با حضور جامعه ایثارگری و پاسخگویی از سوی روسای بنیادها برگزار شد.
خطه لاله خیز استان مازندران 10 هزار و 400 شهید گرانقدر تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است.  
انتهای پیام/
کد مطلب: 318901