مدیرکل بنیاد مرکزی با ایثارگران شهرستان دلیجان ملاقات کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در سفری یک روزه به شهرستان دلیجان با خانواده‌های شاهد و ایثارگر این شهرستان به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل بنیاد مرکزی با ایثارگران شهرستان دلیجان ملاقات کرد
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر در جریان دومین دور سفر شهرستانی به دلیجان با خانواده‌های شاهد و ایثارگر این شهرستان دیدار و گفتگو کرد و با اشاره به اهمیت بالای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، اظهار کرد: یکی از راه‌های رفع مشکل جامعه ایثارگری دیدار و تکریم از این عزیزان است و باید از هر فرصتی برای بررسی و پیگیری مشکلات آنان استفاده کنیم.
انصاری فر در این دیدارها عزت و اقتدار کشور در جهان را ناشی از مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت شهدا و ایثارگران و خانواده‌های سرافراز این افراد دانست و افزود: ملاقات با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و مشاهده این صبر و صلابت، برای مسئولان روحیه بخش و امید‌آفرین است و مسئولان را به کار و تلاش بیشتر تشویق می‌کند.
وی با اشاره به اینکه دقت و سرعت در خدمت، کارایی و عملکرد را ارتقا می‌بخشد، افزود: برگزاری اینگونه ملاقات‌ها با ایثارگران معزز با تعامل و همفکری در اصلاح امور و ارائه خدمات بهتر می‌تواند مؤثر باشد.
گفتنی است، شهرستان دلیجان مفتخر به خدمت رسانی به 194 خانواده شهید، 386 جانباز و 21 آزاده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 319004