نخستین جشنواره ملی پیشنهادات صندوق قرض‌الحسنه شاهد برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۶
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد از برگزاری اولین جشنواره ملی پیشنهادات توسط این صندوق خبر داد.
نخستین جشنواره ملی پیشنهادات صندوق قرض‌الحسنه شاهد برگزار می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، اسلام کریمی با اعلام این خبر اظهار داشت: اولین جشنواره ملی پیشنهادات با هدف ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات قابل ارائه به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران و بهینه‌سازی و اثربخشی هرچه بیشتر فرآیندهای مالی و اعتباری در صندوق قرض‌الحسنه شاهد برگزار می‌شود.
وی در ادامه به تبیین محورهای جشنواره پرداخت و تصریح کرد: طراحی مدل‌های مطلوب ساختار سازمانی، مدیریت ارتباط با مشتریان، چگونگی کاربست مدیریت دانش در محیط سازمانی، مکانیسم تقویت سرمایه‌های اجتماعی و آسیب شناسی عملکرد صندوق‌های قرض‌الحسنه از محورهای اصلی این جشنواره بوده و از برگزیدگان نهایی در سطح ملی تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد.
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد با بیان اینکه دبیرخانه جشنواره در دفتر مرکزی صندوق قرض‌الحسنه شاهد واقع در خیابان طالقانی، روبروی بنیاد شهید، بن بست خوشبختی، شماره ۶ و شماره تماس ۶۶۴۸۰۵۲۵ آماده دریافت آثار و مقالات شرکت‌کنندگان است، خاطرنشان کرد: پس از اتمام مهلت فراخوان در ۱۵ بهمن ماه، کمیته‌های تخصصی و هیئت داوران نسبت به ارزیابی و معرفی منتخبین تا هفته اول اسفند اقدام خواهند کرد.
کریمی در پایان گفت: مراسم پایانی این جشنواره برای تقدیر و تجلیل از برگزیدگان، دوازدهم اسفندماه و در سالروز تأسیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد برگزار خواهد شد. ضمن اینکه علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت صندوق قرض‌الحسنه شاهد به نشانی www.sandoq-shahed.ir مراجعه نمایند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 320275