رئیس بنیاد سبزوار
مشکلات پیش روی حسینیه شهدای سبزوار بررسی شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار گفت: مشکلات پیش روی حسینیه شهدا، باغ موزه دفاع مقدس و گسترش موزه خانه شهید فرومندی در نشست کمیسیون امنیت و ایثار بررسی شد.
 
به گزارش ایثار  واحد خراسان رضوی، مهدی محتشم روز شنبه هفتم دی ماه در حاشیه نشست کمیسیون امنیت و ایثار شورای شهر سبزوار که در سالن اجتماعات این نهاد مردمی برگزار شد، گفت: گسترش فرهنگ ایثارو شهادت باید در عمل نشان داده شود چرا که تقویت و تعمیق این فرهنگ برای نسل‌های حال و آینده دربخش‌های مختلف جامعه مثمر ثمر خواهد بود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: ترویج این فرهنگ متعالی نیازمند تدوین برنامه های راهبردی و ماندگار است که باید همه مدیران  در هر سطحی در آن مشارکت کنند.
محتشم با تاکید بر اینکه گسترش فرهنگ ایثار شهادت بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: بسیاری از آسیب های اجتماعی را میتوان با ترویج این فرهنگ کنترل و یا ریشه کن کرد.
وی با اشاره به موضوعات مطرح شده در نشست امروز کمیسیون ایثار و مقاومت افزود: مشکلات پیش روی حسینیه شهدا، باغ موزه دفاع مقدس و گسترش موزه خانه شهید فرومندی در این جلسه بررسی شد که امیدواریم با تامین بودجه مناسب از سوی اعضای این شورا گام بلندی در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداریم.
در نشست شورای شهر سید علی کوشکی شهردار سبزوار، دکتر علی محمدیانی رئیس دانشگاه علمی و کاربردی حضور داشتند.
گفتني است؛ شهرستان سبزوار 947 شهيد، 3173 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهای پیام/
سید جلال کرابی خبرنگار ایثار رضوی در سبزوار

برای دریافت آخرین اخبار بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان سبزوار به کانال  ایثار سبزوار مراجعه کنید
کلمات کليدی: ایثار رضوی، سبزوار، ترویج، فرهنگ، ایثار و شهادت، باغ موزه، دفاع مقدس، حسینیه شهدا، خراسان رضوی
کد مطلب: 321303
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور