​پیام تسلیت حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی در پی درگذشت مادر شهیدان «شفیعی زاده گرده کوهی»
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸
نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت «حاجیه‌خانم سکینه محسنی گرده کوهی» مادر شهیدان سرافراز «داود، ابوطالب و محمدرضا شفیعی زاده گرده کوهی» را تسلیت گفت.
​پیام تسلیت حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی در پی درگذشت مادر شهیدان «شفیعی زاده گرده کوهی»
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهیدان گرانقدر شفیعی زاده گرده‌کوهی
سلامٌ علیکم
صلابت و شکیبایی مادران شهدای معزز که فرزندان خویش را درراه رضای پروردگار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی، نثار کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان والامقام نیست.
درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه‌خانم سکینه محسنی گرده‌کوهی» مادر گرامی شهیدان معزز «داود، ابوطالب و محمدرضا شفیعی زاده گرده‌کوهی» را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.
از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آن‌که به فضل الهی و در جوار فرزندان شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.
سید محمدعلی شهیدی
گفتنی است شهیدان ابوطالب شفیعی زاده متولد 1343 در سال 60 در یک عملیات پدافندی در ارتفاعات بازی دراز عراق براثر اصابت ترکش خمپاره، داود شفیعی زاده متولد 1340 در سال 63 در عملیات بدر در دجله عراق براثر اصابت ترکش و محمدرضا شفیعی زاده متولد 1348 در سال 64 در عملیات کربلای 5 در شلمچه براثر اصابت ترکش به درجه‌ رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 322247