داخلی صفحه کردستان خبر
 
مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی درسنندج برگزارشد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۴
- نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اگر تا چند روز گذشته کسی شک داشت که آمریکا تروریست و حامی تروریست است، با به شهادت رساندن سردار سلیمانی این شک به یقین تبدیل شد.
مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی درسنندج برگزارشد
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اگر تا چند روز گذشته کسی شک داشت که آمریکا تروریست و حامی تروریست است، با به شهادت رساندن سردار سلیمانی این شک به یقین تبدیل شد.
به گزارش ایثار، سیدمحمد حسینی شاهرودی صبح یکشنبه در مراسم گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی که با حضور جمع کثیری از مردم شهر سنندج در صحن مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار داشت: ملت ایران و به ویژه مردم کردستان با حضور گسترده خود در این مراسم نشان دادند که همیشه پای این نظام هستند و به شهدای این انقلاب اسلامی که بیش از ۴۰ سال از عمر ان می گذرد وفادار هستند و پای ارزش های نظام ایستاده اند.
وی افزود: در بغداد، کربلا، نجف و دیگر شهرهای عراق همه دنیا دیدند که دروز گذشته چه اتفاقی افتاد و مراسم گرامیداشت سردار سلیمانی با چه عظمتی برگزار شد و این نشان از محبوبیت این شهید بزرگ در میان مردم منطقه دارد.
نماینده ولی فقیه در کردستان ادامه داد: سردار سلیمانی انسانی بزرگ، شریف، غیور، وفادار به نظام و ولایتمدار بود که از گذشته در تحولات منطقه نقش موثری داشت و تمام سران کشورهای دشمن ما نیز به قدرت و عظمت شخصیت این شهید اعتراف کرده اند.
آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: دشمن چند سال است که در صدد به شهادت رساندن سردار سلیمانی بود و از این مسئله هراس داشت که تمام کشورهای منطقه را علیه آمریکا متحد کند و به خیال خودشان اکنون پیشدستی کرده اند اما از این نکته غافل ماندند که شهادت وی عواقب به مراتب بزرگتری را برای آنان به دنبال خواهد داشت.
وی بیان کرد: رئیس جمهور مجنون آمریکا، دونالد ترامپ اظهار می کند که کار به شهادت رساندن سردار سلیمانی درست بوده اما امروز پس از چند روز از این اتفاق تازه فهمیده است که باز هم در معادلات خود اشتباه کرده و اکنون موج عظیمی از مخالفت با حضور آمریکایی ها در منطقه به راه افتاده که منطقه را برای آنان ناامن کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: وقتی شخص مقام معظم رهبری سخن از انتقام گیری از عوامل ترور و به شهادت رساندن سردار سلیمانی را بیان می کنند، نشان می دهد که شخصیت این شهید بزرگوار تا چه اندازه برای ملت ایران و همچنین جهان اسلام و منطقه با اهمیت و با ارزش بوده است.
آیت الله حسینی شاهرودی اظهار داشت: به شهادت رسیدن سردار سلیمانی امروز حس غرور و افتخار را در میان ایرانیان زنده کرده است و بدون شک این اتفاق می تواند در ادامه راه انقلاب و پیروی از راه شهدا تاثیر بسیاری در اینده داشته باشد.
وی افزود: ریختن خون پاک انسان هایی مانند شهید سلیمانی باعث نمایان شدن چهره واقعی تروریست ها و حامیان گروه های تروریستی در جهان شد و اگر تا چند روز گذشته کسی شک داشت که آمریکا تروریست و حامی تروریست است با به شهادت رساندن سردار سلیمانی شکشان به یقین تبدیل شد.
 
کد مطلب: 322629