اعلام برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پاسداشت مقام والای شهید سپهبد سلیمانی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برنامه‌های فرهنگی بنیاد در جهت پاسداشت مقام والای شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را اعلام کرد.
اعلام برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پاسداشت مقام والای شهید سپهبد سلیمانی
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی با بیان اینکه مهم‌ترین وظیفه بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است، افزود: بنیاد بر اساس رسالت ذاتی خود برنامه‌های مختلف فرهنگی را در جهت گرامی‌داشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمان ایشان در حادثه تروریستی تدارک دیده است تا گامی را در جهت پاسداشت این شهید گران‌قدر و یاران ایشان بردارد.
معاون رییس جمهور ادامه داد: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به «انتشار ویژه‌نامه شاهد یاران»، «برگزاری کنگره فرماندهان شهید مقاومت»، «ایجاد بنای یادبود در محل شهادت» و «سیره نگاری شهید سلیمانی» اشاره کرد.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: «فراخوان عکس و برگزاری نمایشگاه از آثار برگزیده با موضوع مراسم تشییع شهید سلیمانی»، «برگزاری کنگره شعر» و «اختصاص غرفه خاص شهید سلیمانی در موزه شهدا» از دیگر برنامه‌های فرهنگی در نظر گرفته شده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران در این زمینه است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین با اشاره به عملیات سپاه پاسداران در پاسخگویی به ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: به اذن پروردگار متعال و با تدابیر ارزشمند رهبری و اراده و تلاش نیروهای مخلص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی عملیاتی پایگاه اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به عین الاسد در هم کوبیده شد. این پیروزی را به مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، ملت شریف و غیور ایران، خانواده معظم شهدا و به ویژه خانواده شهدای معظم عملیات تروریستی نیروهای آمریکایی تبریک می‌گوییم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 323131
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...