مراسم بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در آستان مقدس شیخ صدوق (ره) شهرری برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
شهرری - ایرنا - مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و همرزمانش، شامگاه پنجشنبه با حضور جمعی از مسوولان محلی، اصناف و اقشار مختلف مردم ری در آستان مقدس شیخ صدوق (ره) برگزار شد.
مراسم بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در آستان مقدس شیخ صدوق (ره) شهرری برگزار شد
 
 
در این مراسم مردم شهرری با نوحه خوانی و مداحی در سوگ سردار اسلام شهید سلیمانی اشک ماتم ریختند و خشم و نفرت خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.
دعای پرفیض کمیل با قرائت حاج حسین سازور از دیگر برنامه‌های مراسم بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی بود.
این مراسم در فضایی با حزن و اندوه برگزار شد و مردم ولایتمدار شهرری بار دیگر با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا تجدید بیعت کردند.
شرکت کنندگان در این مراسم بر تداوم راه مقدس شهیدان والامقام و ایستادگی امت اسلام و رزمندگان پیروز جبهه مقاومت در برابر استکبار جهانی و ابرقدرتهای ظالم و زورگو تاکید کردند.   
به گزارش ایرنا، بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  
براساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.
در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
وزارت امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.
کد مطلب: 323446
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور