طرح نهضت دیدار با ایثارگران همزمان با روز شهید آغاز می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان از اجرای طرح نهضت دیدار با خانواده‌های شهدا همزمان با روز شهدا خبر داد و اظهار کرد: این طرح که از سوی استاندار گیلان تصویب شده از هفته اول اسفندماه سال جاری ابلاغ می شود.
طرح نهضت دیدار با ایثارگران همزمان با روز شهید آغاز می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری از اجرای طرح نهضت دیدار با خانواده‌های شهدا همزمان با روز بزرگداشت مقام شهدا خبر داد و اظهار کرد: این طرح که از سوی استاندار گیلان تصویب شده از هفته اول اسفندماه سال جاری ابلاغ می شود.
وی اولویت اجرای طرح را خانواده‌های شهدایی دانست که تاکنون با آنها دیدار نشده و گفت: اجرای این طرح از اسفندماه ۹۸ آغاز می‌شود و تا اردیبهشت‌ماه ۹۹ ادامه دارد و طی مدت مذکور با همه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان گیلان دیدار می‌کنیم.
مدیرکل بنیاد گیلان با بیان اینکه بیش از ۹۰۰ یادواره شهید در طول سال در استان برگزار می شود، بیان کرد: هم‌اکنون طرح ساماندهی یادواره شهدای استان گیلان آماده شده و طی هفته‌های آینده از سوی استاندار به همه شهرستان‌ها و دستگاه‌های مربوطه ابلاغ می‌شود.
پاکاری با اشاره به اینکه استان گیلان هشت هزار شهید،۳۲ هزار ایثارگر، ۲۲ هزار جانباز و ۲۶۰۰ آزاده دارد، تصریح کرد: ایجاد اشتغال و احداث مسکن از مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای خانواده‌ها و فرزندان معظم شهدا و ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان احداث مسکن ایثارگران را از برنامه‌های مهم و محوری دانست و یادآور شد: ۱۳ درصد از ایثارگران استان گیلان فاقد مسکن هستند.
وی با بیان اینکه در راستای رفع موانع ساخت مسکن هر ماه از دو شهرستان استان گیلان سرکشی می‌کنیم، متذکر شد: مهم‌ترین مشکل در حال حاضر تهیه زمین برای مسکن ایثارگران است که طبق هماهنگی‌های لازم با راه و شهرسازی و منابع طبیعی به تدریج این موانع را رفع خواهیم کرد تا همه ایثارگران استان صاحب مسکن شوند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 323689