خانواده‌های شهدای ادیان توحیدی از فجرآفرینان دفاع مقدس هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: خانواده‌های شهدای ادیان توحیدی از فجرآفرینان دفاع مقدس هستند و تمام مسئولان موظف به تکریم و تجلیل از این عزیزان هستند.
خانواده‌های شهدای ادیان توحیدی از فجرآفرینان دفاع مقدس هستند
 
به گزارش «ايثار»، عبدالله مرتضوی روز یکشنبه 22 دی ماه با حضور در منزل خانواده شهيدان «ژوزف شاهینیان»، «گاگیک طومانیان» و «ویگن کاراپدیان» با بيان اينكه همه شهدا فارغ از دين، مذهب و قوميت سرمايه ملت ايران بوده و برای آنان ارزش دارند، گفت: ملت ايران هيچگاه رشادت و مجاهدت شهدا را فراموش نمی‌كند.
وی با اشاره به آیه قرآن «تَعالَوا إِلىٰ كَلِمَةٍ سَواءٍ بَينَنا وَبَينَكُم» که همه ما یک خدا و یک جهت و هدف مشترک داریم و همه پیامبران یک رسالت مشترک داشتند، ادامه داد: امیدوارم بر این باور باشیم که وجه مشترک دین اسلام و ادیان الهی اعتقاد به وحدانیت خداوند متعال است.
مرتضوی گفت: شهدای اديان توحيدی با احساس مسئوليت نسبت به ميهن خود قهرمانانه و دوشادوش سايرين حماسه آفريدند و عزت ايران را رقم زدند.
وی افزود: امروز نيز هموطنان ايرانی آشوری، كليمی، مسيحی و ارمنی با عشق و ايمان به آينده، به سوی تعالی ايران گام برمی‌دارند و برای عزت‌مندی ملت ایران در مقابل متجاوزین قهرمانانه ایستاده‌اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، گفت: خانواده‌های شهدای ادیان توحیدی از فجرآفرینان دفاع مقدس هستند و تمام مسئولان موظف به تکریم و تجلیل از این عزیزان هستند.
گفتنی است شهیدان ژوزف شاهینیان در 24 خرداد سال 60، گاگیک طومانیان در 10 شهریور سال 66 در مریوان و ویگن کاراپدیات در خرداد سال 66 در منطقه شرحانی موسیان به مقام عظمای شهادت رسیدند.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 323744