خانواده‌های معظم شهدا، سرمایه‌های انقلاب هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی بیان کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، سرمایه‌های انقلاب و یادگاران دفاع مقدس هستند و دیدار با آنان، رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را تداعی می‌کند.
خانواده‌های معظم شهدا، سرمایه‌های انقلاب هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی یک شنبه 22 دی در دیدار با جانباز 70 درصد «محمد رضا مهری» و «نفیسه مهری» همسر شهید «هادی کاظم نژاد»، گفت: امنیت، اقتدار، آبادانی و پیشرفت کشور مرهون دلاورمردی جانبازان و قطره قطره خون شهدا است و ما باید قدردان ایثارگری آنها باشیم.
وی افزود: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، سرمایه‌های انقلاب و یادگاران دفاع مقدس هستند و دیدار با آنان، رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را تداعی می‌کند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مهمترین خواسته خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان از مردم حفظ وحدت است.
صدیقه خدیوی معاون تعاون و امور اجتماعی و مهدی طوریان رییس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی و حجت الاسلام سید هادی موسوی پور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد در این دیدارها حضور داشتند.
جانباز ۷۰ درصد محمدرضا مهری در 18 شهریور 1330 متولد و در 31 تیر 1367 در منطقه قصر شیرین بر اثر استنشاق گاز‌های شیمایی به مقام رفیع جانبازی نائل آمد.
جانباز شهید هادی کاظم نژاد در 25 دی 1348 در خلیل آباد چشم به جهان گشود و در 20 فروردین 1366 در عمليات كربلای 8 در محور شلمچه بر اثر استنشاق گاز خردل ناشی از بمباران شيميايی دشمن بعثی به شدت مجروح شد و در 28 مرداد 1398 به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
گفتنی است، بنياد شهيد و امور ايثارگران منطقه سه مشهد پرونده 1910 شهيد، 8362 جانباز و 590 آزاده را تحت پوشش دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 323759