داخلی صفحه گلستان خبر
 
یادواره شهدای شهر دلند برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶
یادواره شهدای شهر دلند یکشنبه 22 دیماه 1398 با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه شهرستان بابل برگزار شد.
یادواره شهدای شهر دلند برگزار شد
 
 به گزارش ایثار واحد گلستان، حجت‌الاسلام  والمسلمین روحانی امام‌جمعه بابل در یادواره شهدای شهر دلند گفت: سردار سلیمانی بعد از جنگ تحمیلی درراه خدمت به مردم و دفاع از حریم ولایت با رشادت‌های بی‌نظیر خود و دیگر هم‌رزمانش تا آخرین قطره از خون حضوری مستمر و تأثیرگذار داشت.
وی افزود: همه ما‌ها بایستی قدرشناس این‌همه ایثار باشیم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه یک انسان وارسته و شایسته به تمام معنی بود.
روحانی گفت: دشمنان اسلام و مخصوصاً استکبار جهانی آمریکای تروریست و جنایتکار با به شهادت رساندن سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید مجاهد ابو مهدی المهندس وسایرشهداهمرزمانشان نمی‌توانند به اسلام و انقلاب و ایران قهرمان ضربه وارد کنند.
امام جمعه بابل ادامه داد: چون ملت ما بیدار هست و مقام معظم رهبری با فرمایشات حکیمانه اسلام به اوج اقتدار رسیده است.
وی با اشاره به هوشیاری ملت ایران در دفاع از ولایت گفت: دشمنان اسلام همچنان در حال فتنه‌گری هستند، ولی همه ما با پیروی از ولایت‌فقیه و رهبری بایستی هوشیار باشیم و اجازه ندهیم دشمنان اسلام و آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب که کاری از پیش ببرند.
امام‌جمعه شهرستان بابل عنوان کرد: به مقام والای شهدای شهر دلند و استان گلستان احترام می‌گذاریم و با الگو گرفتن از این شهدای عالی‌قدر درراه اسلام و سربلندی کشور گام‌های تأثیرگذارتری بر خواهیم داشت و به دشمنان اسلام اجازه هرگونه تهدید و تجاوزگری را نخواهیم داد.
انتهای پیام /


کد مطلب: 323809